Корзина
175 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
+380970025550
+380
50
773-97-74
+380
67
561-16-22
+380
97
002-55-50
УкраинаДнепропетровская областьДнепрул. Сергея Подолинского 31б, офис 1а
Корзина
Инженерный центр "Профклимат"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Солнечные коллекторы. Сонячні колектори.

Солнечные коллекторы. Сонячні колектори.

Солнечные коллекторы. Сонячні колектори.

Сонячні колектори, абсорбуючі поверхні, плоскі колектори, вакуумні колектори з труб, солнечные коллекторы.

Сонячні колектори

Сонячні колектора необхідні для перетворення сонячної енергії в тепло і його передачу теплоносію. Сонячне випромінювання використовується для підігріву гарячої води, для системи опалення, підігріву води в басейнах.
Абсорбер складається з тонких металевих смуг. Теплоносій (речовина) проходить по спеціальних трубках до металевих смужках.
При листовому абсорбере, два аркуші зварюють між собою, таким чином, щоб між ними проходило речовина теплоносій. Матеріал для абсорбера найчастіше використовують мідь і алюміній, для басейнів застосовують штучні матеріали поліпропілен, поліетилен.
Колектори накопичувачі об'єднують в собі дві ці функції в одному приладі. Для таких установок не потрібні циркуляційні насоси та регулюючі пристрої, так як вода нагрівається в колекторі.
Ефективні абсорбуючі поверхні:
Абсорбер чорного кольору (чорний колір володіє високим коефіцієнтом поглинання). Коефіцієнт поглинання харктерізуется, скільки короткохвильового сонячного випромінювання поглинена, а скільки відображено. Абсорбер нагрівається і температура підвищується, він віддає більшу частину прийнятої сонячної енергії у вигляді довгохвильового сонячного випромінювання. Щоб звести до мінімуму втрати тепла, застосовуються абсорбери з обмеженим покриттям. Абсорбери дозволяють отримувати найбільшу кількість теплової енергії з сонячних променів і перетворювати його в тепло, при цьому скорочуючи емісію теплового випромінювання.
Звичайні покриття мають коефіцієнт абсорбції 90%. Спеціальний лак покриває поверхню абсорбера частково. Елементи виконані з чорного хрому, нікелю або забарвленого нікелем оксиду алюмінію вказують на часткове покриття шарів. В якості новинки використовують шару з титану, нітриду, оксиду, який напилюють у вакуумному колекторі.
Колектори поділяються на: плоскі і вакуумні колектори з труб.
Плоский колектор складається з абсорбера, прозорого покриття, корпусу і теплоізоляції. Як прозоре покриття використовується безосколкове скло, яке має високий коефіцієнт пропускання короткохвильового випромінювання. Корпус і прозоре покриття захищає абсорбер від погодних умов. Плоский сонячний колектор застосовується в системах гарячого водопостачання, являє собою плоску поверхню абсорбера з розміщеними на ній мідними трубками. Каркас колектора виготовлений з алюмінію для зменшення маси і зручності монтажу. Для корпусу використовують також оцинковану сталь. Поверхня абсорбера покрита протиударним склом для зменшення тепловтрат.
В якості ізоляційних матеріалів в основному застосовується поліуретанова піна або мінеральна вата. Плоскі колектори це хороше співвідношення ціни та потужності.
Вакуумні колектори з труб.
Смуги абсорбера знаходяться у вакуумних удароміцних скляних трубках. Рідина - це теплоносій протікає через абсорбер по трубі У-подібної форми, або по прилеглій трубі в системі труба в трубі. Сонячний колектор в цьому випадку складається з безлічі маленьких з'єднаних один з одним труб. У «теплом трубопроводі» колектора, складаються з труб. При нагріванні рідина випаровується. Пара піднімається по тепловій трубі і віддає велику кількість тепла через теплообмінник в збірну трубу, а рідина - теплоносій стікає вниз. Конденсована рідина потім тече назад в теплову трубу.
Для того щоб подібний процес випаровування - конденсування відбувався, необхідно розташувати трубки під невеликим кутом до поверхні. Розрізняють два типи під'єднання колектора до сонячного циклу. Сире з'єднання - це коли в теплообміннику, підведені всі труби, а сухе з'єднання - проходить по збірній трубі. Перевага вакуумних колекторів - вони працюють з хорошим ККД при високій температурі абсорбера і низькому рівні випромінювання.

Завжди раді вам допомогти, Ви зможете зв'язатися з нами за наступними телефонами:

Офіс: (056) 735-75-55
Моб: (097) 002-555-0
E-mail: kvt.dp.ua@gmail.com

Предыдущие статьи